پيام مدير كل براي اهم راهکارهای اصلاح الگوی مصرف برق ویژه كارمندان ادارات ثبت اسناد و املاك استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 12:29

masraf-bargh

پيام مدير كل براي اهم راهکارهای اصلاح الگوی مصرف برق ویژه كارمندان ادارات ثبت اسناد و املاك استان

1- خاموش نمودن وسایل برقی پس از اتمام ساعات کار اداری ( مانند چراغهای اتاقها ، کامپیوتر ، پرینتر ، فکس، سه راهی برق و فن ها و ...  )

2- حتی المقدور عدم استفاده از چراغهای منصوبه و استفاده حداکثری از نور و روشنایی طبیعی در طول روز ( بویژه در روزهای آفتابی)

3-حتی المقدور عدم استفاده از وسایل برقی گرما زا همچون سماور برقی ( ترجیحاً در آبدارخانه از سماور گازی استفاده شود.)

4- بسته بودن پنجره ها و درها به هنگام کارکردن وسایل سرمایشی ( باز بودن پنجره ها موجب افزایش مصرف برق دستگاههای سرمایشی می شود.)

5- اگر به مدت طولانی از رایانه ، دستگاه کپی و ویدئو پروجکشن استفاده نمی شود آنها را در حالت آماده بکار ( STANDBY ) قرار ندهید.         با تشکر از همکاریتان

 
رسیدگی به 191 فقره پرونده در هیات نظارت اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 20 خرداد 1398 ساعت 12:03

heyat-nezarat-9803

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی به تعداد 191 فقره پرونده در 3 ماهه سال جاری در هیات نظارت اداره ثبت اسناد و املاک اذربایجان شرقی رسیدگی شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی عنوان کرد: با توجه به اینکه تعداد پرونده های مطروحه در 3 ماهه ی سال جاری بیش از 191 فقره بوده که در 15 جلسه به امورات رسیدگی شده و این مهم نشان از فعالیت های گسترده دبیرخانه هیات نظارت استان و مستشاران قضایی محترم و همکاران ثبتی در واحدهای تابعه است.

گفتنی است جلسات هیات نظارت دو روز در هفته بطور متوالی برگزار می شود.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 20 خرداد 1398 ساعت 12:47
ادامه مطلب...
 
مراسم گرامیداشت سی امین سالگرد رحلت بنیانگزار نهضت انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 01 تیر 1398 ساعت 10:11
RE-98

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مراسمی در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل و معاونین و رییس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و کارکنان برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی ضمن تسلیت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تاکید کرد: احیای مبانی و اصول فکری امام راحل به‌ عنوان راهبرد اصلی جمهوری اسلامی ایران، ترویج و تعمیق و توسعه اندیشه‌های امام (ره) به‌عنوان مسیر آینده انقلاب، تبیین شخصیت فکری و عملی امام (ره) و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره قیام تاریخ‌ساز حضرت امام(ره) به‌عنوان مبدأ نهضت اسلامی، باید همواره مد نظر باشد.

به پایی خطاب به همکاران اظهار داشت: بر ماست که با پیروی از دستورات حضرت امام خمینی (ره) تاریخ انقلاب اسلامی را همیشه پا برجا نگه داشته و محافظ این مهم از گزند دشمنان باشیم.

همچنین این مراسم معنوی با مداحی و نوحه سرایی خاندان اهل بیت مزین شده و در پایان مسابقه ای ترتیب و به قید قرعه جوایزی به نفرات پیشکسوت از سوی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اهدا شد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 02 تیر 1398 ساعت 12:39
ادامه مطلب...
 
حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی به اتفاق جمع کثیری از همکاران ثبتی تبریز و شهرستانهای تابعه با همراهی خانواده در راهپیمایی روز قدس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 09:24

ghods-rahpeymaei-98 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه معاونین و رییس حفاظت و اطلاعات ثبت استان و جمع کثیری از همکاران این مجموعه در راه پیمایی روز قدس امسال شرکت نمودند.

به پایی با اشاره به حضور گسترده مردم شریف آذربایجان وشرکت و حضور آنها در تمامی صحنه ها خطاب به کارکنان ثبت اسناد و املاک استان افزود: روز قدس روز بیان مظلومیت مردم فلسطین و پیام روز قدس اعلام همبستگی مردم جهان با مردم مظلوم فلسطین است و برماست که هم اکنون ما جهت یاری به مردم فلسطین حضور پررنگتری را در صحنه داشته باشیم.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 08:38
ادامه مطلب...
 
ديدار مدير كل از خانواده جوان ترين جانباز بصير مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 09:16

didar-janbaz-98

جوان ترین جانباز بصیر، نقص عضو را مانعی برای تلاش و پیشرفت نمی داند و معتقد است اگر چه از لحاظ بینایی محدودیت دارد و نمی شود این واقعیت را کتمان کرد اما در کنار محدودیت، با پشتوانه و توکل بر خدا می شود تمام آسیب ها را نادیده گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر و هم چنین روز قدس که مقارن با ایام سوگواری امیر المومنین حضرت علی (ع)و لیالی شبهای قدر می باشد با خانواده جانباز سرافراز حسن دستگیرزاده دیدار کرد. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه مسئولین در منزل شخصی حسن دستگیرزاده جانباز هفتاد درصدحضور یافتند.

ادامه مطلب...
 
بیانیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز جهانی قدس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 09 خرداد 1398 ساعت 11:01

bayaniyeh-ghods-98 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  طی بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس، از حضور پرشور کارکنان این سازمان و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق سراسر کشور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان خبر داد.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 121