گرامیداشت روز جانباز در اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 20 فروردین 1398 ساعت 12:44

جیم جانبازی جهاد هر کس است                       خالق رحمان بهایش این بس است

tarkian-janbaz-web

geybi-janbaz-web bakhshalizadeh-janbaz-web

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه در چهارمین روز از ماه مبارک شعبان و میلاد حضرت ابوالفضل روز جانباز در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گرامی داشته شد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 13:02
ادامه مطلب...
 
دیدار نوروزی همکاران ثبتی با مدیر کل ثبت اسناد و املاک اذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 13:27

didar-norozi-98 گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت تبریک سال نو معاونین و روسای واحدهای ثبتی با ترتیب و تشکیل جلسه ای در دفتر مدیر کل ثبت اسناد و املاک حضور یافتند. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن تبریک سال جدید به همکاران ،از خدمات و همکاری های آنان در تمامی واحدها قدردانی نموده و تاکید کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب در سال رونق تولید باید تمام توان و قوا را بکار گرفته و همانند سالهای قبل وظایف محوله سازمانی را به نحو احسن انجام دهیم.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 13:31
ادامه مطلب...
 
پيام تبريك مدير كل ثبت اسناد و املاك استان به مناسبت فرا رسيدن نوروز 1398 و سال نو مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 08 فروردین 1398 ساعت 09:17

tabrik-1398

یا مقلب القلوب و الابصار              یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال         حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال 1398

« سال رونق توليد »

و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی همكاران گرامي  تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می نمایم.

   در دگرگونی زمین و بهار طبیعت که هستی آغوش به روی شکوفه ها می گشاید و طبیعت با باران الهی دوباره جان می گیرد با هدیه دادن بهترین ها به همدیگر در آغاز سال نو دست به درگاه خداوند متعال برداشته از او بخواهیم احوال قلب و دیده مان را به بهترین حالات تغییر فرماید تا در سال نو با عنایات حضرت حق با اندیشه بهتر، پیشرفت خوب و معنوی داشته باشیم.

 
صدور سند مالکیت برای املاک دولتی و اجرای قانون حد نگاری در استان از افتخارات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی در یک ساله 1397 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 08 فروردین 1398 ساعت 08:33

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت استان با توجه به اجرای قانون حد نگاری در امورات صدور سند مالکیت کاداستری ، اداره کل ثبت استان توانسته با توجه به پیگیری های مکرّر شورای محترم حفاظت از اراضی بیت المال دادگستری استان به اراضی منابع طبیعی استان و املاک دولتی در استان سند مالکیت کاداستری تک برگی صادر نماید.

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 13:21
ادامه مطلب...
 
رسیدگی و صدور رای در هیات نظارت و دادگاه انتظامی سردفتران و دفتریاران استان آذربایجان شرقی در یک ساله 1397 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 08 فروردین 1398 ساعت 08:26

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذر بایجان شرقی جلسات هیات نظارت استان و دادگاه انتظامی سردفتران و دفتر یاران استان هر هفته در دو جلسه متوالی در دفتر کار مدیر کل ثبت استان تشکیل گردیده است.

arm 

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 08 فروردین 1398 ساعت 09:40
ادامه مطلب...
 
حضور مدیر کل محترم دفتر نظارت و هماهنگی بر اجرای اسناد رسمی سازمان در اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 20 اسفند 1397 ساعت 10:50

daftar-nezarat

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی مدیر کل دفتر نظارت و هماهنگی بر اجرای اسناد رسمی وکارشناسان محترم سازمان و مدیر کل ثبت اسناد و املاک و معاونین و رییس اداره حفاظت و اطلاعات ثبت اسناد در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان حضور یافتند.

در این جلسه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان گزارشی از عملکرد اداره اجرا اعم از چک،مهریه،اسناد رهنی و قراردادهای بانکی، ارایه نمود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 121