ديدار اعضاء هيات امناء و شوراي مشورتي ستاد ديه استان آذربايجان شرقي با استاندار محبوب استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 13:45

diyeh-ostandar

 
ديدار اعضاء هيات امناء و شوراي مشورتي ستاد ديه استان آذربايجان شرقي با امام جمعه محبوب استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 13:43

diyeh-emamjomeh

 
حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی به اتفاق جمع کثیری از همکاران ثبتی تبریز و شهرستانهای تابعه با همراهی خانواده در راهپیمایی روز قدس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 11:45

به صحنه می‌آییم، تا صفوف معترضان ظلم، پر رنگ‌تر شود. به صحنه می‌آییم تا باطل، بیداری اصحاب حقیقت را واضح‌تر به نظاره بنشیند.

به صحنه می‌آییم تا بغض ترک‌خورده فلسطین را به التیامی حماسی نشانده باشیم
آری! جمعه قدس، ریشه در جمعه ظهور دارد؛ ریشه در آن ناقوس عدالت که به دستان منجی صبح، به صدا درخواهد آمد.

gods-97

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه معاونین و رییس حفاظت و اطلاعات ثبت استان و جمع کثیری از همکاران این مجموعه در راه پیمایی روز قدس امسال شرکت نمودند.

به پایی با اشاره به حضور گسترده مردم شریف آذربایجان وشرکت و حضور آنها در تمامی صحنه ها خطاب به کارکنان ثبت اسناد و املاک استان افزود: روز قدس روز بیان مظلومیت مردم فلسطین و پیام روز قدس اعلام همبستگی مردم جهان با مردم مظلوم فلسطین است و برماست که هم اکنون ما جهت یاری به مردم فلسطین حضور پررنگتری را در صحنه داشته باشیم.

همچنین از همکارانی که در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بودند با اهدا لوحی تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

gods-97-2

آخرین بروز رسانی در شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 12:22
 
مراسم پر برکت لیالی قدر و شهادت مظلومانه امیر المومنین امام علی (ع) و سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 12:18

ramazan-97-web

چه لذت بخش است كه در شب نزول قرآن، كنار چشمه سار كلام وحى خاضعانه بنشینیم و دل و قلب تشنه را از آن سیراب نماییم. و چه شیرین و شور آفرین است لحظه فرا رسیدن وقت دیدار و عروج كه مریضان و دردمندان در ساحت قرآن دست نیاز بلند مى‌كنند و زمزمه "القرآن شفاء" را سر مى‌دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مراسم پربرکت لیالی قدر و شهادت مظلومانه امیرالمومنین امام علی (ع) و سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) درسالن اجتماعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان برگزار شد.

این مراسم معنوی و پرفیض با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و معاونین و رییس اداره حفاظت و اطلاعات استان و همکاران برگزار شد و همچنین سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین.... و مداحی مداح اهل بیت عصمت و طهارت زینت بخش محفل شد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 21 خرداد 1397 ساعت 08:18
 
پیام مدیر کل ثبت اسناد و املاک بمناسبت حلول ماه ضیافت الهی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 29 اردیبهشت 1397 ساعت 07:11

ramazan-97

حلول ماه پر فیض و برکت رمضان، ماه بهار قرآن و بندگی انسان را بر تمامی عالمیان، به ویژه مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

 
پیام تبریک مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 29 اردیبهشت 1397 ساعت 07:05

ravabet-omomi

روز 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات صرفا یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست ،بلکه یک سرفصل از اخلاق ،علم و هنر است.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 29 اردیبهشت 1397 ساعت 07:14
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 111