رتبه ی اول کشوری اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی درصدور اسناد مالکیت صادره هفت ماهه ی سال جاری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 13:29

pic-modir-9608

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک در مصاحبه ای از رتبه ی برتر کشوری درصدور اسناد مالکیت صادره با تعداد بیش از 83 هزار فقره خبر داد.

به پایی تصریح کرد:خوشبختانه در سال های اخیر اداره کل ثبت اسناد واملاک آذربایجانشرقی در راستای ارائه خدمات واجرای سیاست های کلان سازمان ثبت به مردم شریف استان گام های مثبتی برداشته است و تحول عظیمی در فرآیندها و شیوه های ارائه خدمات ،ارتقائ رضایت متقاضیان خدمت،شفاف سازی امور،کاهش مراجعات حضوری،ارائه حداکثری خدمات در محیط مجازی و ارتقا سلامت اداری ایجاد کرده است.

ادامه مطلب...
 
برگزاری سومین جلسه کمیته دولت الکترونیک و هوشمندسازی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 12:56

edolat-9608

سومین جلسه کمیته دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداره کل ثبت اسناد و املاک در دفتر مدیریت این اداره با حضور مدیر کل و واحد انفورماتیک و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت اسناد واملاک استان ،مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در این جلسه با اشاره به الکترونیکی نمودن تمامی امورات ثبتی استان افزود:با راه اندازی سامانه الکترونیکی در رابطه با بحث پیشگیری از وقوع هرگونه جرم از جمله تخلفات سردفتران بهترین عملکرد را شاهد هستیم.

ادامه مطلب...
 
تجهیز 12 واحد ثبتی دیگر به دستگاههای دقیق لیزری و ماهواره ای(دستگاههای شمیم) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 12:44

amozesh-cadastre

تجهیز 12 واحد ثبتی دیگر به دستگاههای دقیق لیزری و ماهواره ای (دستگاههای شمیم) برگزاری کلاس های آموزشی و کاربری نرم افزارهای مربوطه در سالن آموزش اداره کل ثبت اسناد و املاک استان

آخرین بروز رسانی در شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 12:55
 
حضور پرشور کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی در راهپیمایی بمناسبت گرامیداشت روز 13 آبان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 12:44

 13-aban

امروز سيزدهم آبان است، روز من، روز تو، روز هم بستگي ما، روز گره كردن مشت ها و فرود آن بر سر استكبار. سالروز كندن سيم خاردارهاي لانه اي كه استعمار را به روح ما تنگتر مي كرد و بالارفتن از ديواري كه حصار شده بود بر عزت نفس مان امروز، روزي است كه جوانان آزاده ايراني شرف و عزت و استقلال را به خود هديه دادند و از استعمارگران غرورشان را پس گرفتند. امروز روزي است كه نوجوانان ايران از جان گذشتگي و رشادتشان را به جهانيان نشان دادند و با خونشان انقلاب را تثبيت كردند و دست طمع چپاول گران را از ايران بريدند. ايران در سيزدهم آبان درخشيد و هر يك از شعشعه هاي اين درخشش يك جوان دانش آموز بود. درخششي كه هنوز ادامه دارد و از فروغ آن ايران روشن و درخشنده است.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 14:52
 
برگزاری مراسم عفاف و حجاب در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 08:29

efaf-hejab-96

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی در نشستی در رابطه با حفظ و رعایت حجاب و عفاف اسلامی اظهار کرد: اگر چه عفاف و حجاب کارمندان ثبتی ستودنی است اما رعایت حجاب یک اصل مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

ادامه مطلب...
 
جلسه کمیته سلامت اداری در اداره ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 09:34

salamat-96 به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان جلسه کمیته سلامت اداری با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و معاون منابع انسانی و پشتیبانی و رییس امور اداری و پشتیبانی و دبیر کمیته به ترتیب آقایان غفاری و بابانژاد و اعضای کمیته و دکتر پرکان نماینده ی سازمان مدیریت استان برگزار شد.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 08:47
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 105