برگزاري مراسم زيارت عاشورا در اداره كل ثبت استان پنج شنبه هر هفته مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 11:00

ziyarat-ashora-96-web  به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي در راستاي پيشبرد اهداف فرهنگي و مذهبي هر هفته زيارت عاشورا با حضور مديريت و مسئولين و كاركنان اداره بصورت گسترده برگزار مي گردد.مديريت استان ضمن استقبال از مراسم زيارت عاشورا ادامه اينگونه مراسمات را در قالب برنامه هاي فرهنگي و مذهبي در مناسبت هاي ويژه را خواستار و از مجريان برنامه خواست براي رواج دادن اجراي هر چه با شكوه تر اين گونه مراسمات كوشا باشند.

 
حضور در راهپیمایی روز عفاف و حجاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 08:42

hejab-2-web

در اجتماع مردمی صیانت از حریم خانواده در تبریز عنوان شد حرمت و حیثیت حق الله و حجاب ملاکی برای سنجش عبودیت بندگان است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از حرمت و حیثیت زن به عنوان حق الله یاد کرد و گفت: حجاب در واقع ملاکی برای سنجش عبودیت بندگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت استان و املاک آذربايجان شرقي در این مراسم که جمعی از مسئولین استانی از جمله نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در آن حضور داشتتند و بر لزوم توجه بیش از پیش به موضوع حجاب و عفاف در جامعه تاکید و در خصوص برنامه ریزی های گسترده دشمن برای رخنه در اعتقادات دینی مردم از طریق ترویج اموری چون مد و مدگرایی هشدار داده شد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 10:50
ادامه مطلب...
 
تجلیل از سازمان های تشکیلات قضایی استان آذربایجان شرقی در گرامیداشت هفته ی قوه ی قضائیه دردادگستری آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 12:54
tajlil-ghazaei-web 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی در آخرین روز از هفته ی قوه ی قضائیه از مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و روسای ثبتی تبریز –شرق و غرب به ترتیب آقایان گلشنی-عبدالعلی زاده و اسمعیل زاده هم پای با دیگر تشکیلات قضایی طی مراسمی در دادگستری استان آذربایجان شرقی با حضور رییس کل دادگستری و استاندار آذربایجان شرقی تجلیل شد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 08:41
ادامه مطلب...
 
آدرس محل اداره ثبت اسناد و املاك غرب تبريز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 08:59

garb-web

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 11 تیر 1396 ساعت 09:02
 
ديدار سردفتران اسناد رسمي از مدير كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 10 تیر 1396 ساعت 12:43

didar-dafater ديدار سردفتران اسناد رسمي از مدير كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي

 
دیدار مدیرکل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی در هفته قوه قضائیه با خانواده محترم و معزّز شهید والا مقام مفقودالاثر زین العابدین سالک مراد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 08 تیر 1396 ساعت 11:58

didar-shohada 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت استان کاظم به پایی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با خانواده شهید مفقودالاثر زین العابدین سالک مراد دیدار کرد.

به پایی با حضور در جمع خانواده شهید گرانقدر سالک مراد افزود:شهدای گرانقدر دین و مسئولیت بسیار بزرگی بر گردن ما دارند و ما همچنان آرامش و امنیت کنونی را مدیون خون پاک شهدای گرانقدر هستیم.

به پایی خطاب به خانواده محترم شهید بزرگوار گفت:خوشا بحال شما بزرگواران که از عطر معنوی آن شاهد معزز همیشه بهره مند هستید و امید دارم مناسبت هایی همچون هفته ی قوه قضائیه و هفته دفاع مقدس و هفته دولت و ... روز بزرگداشت شهدا که ما خدمتگزاران کوچک این نظام افتخار پیدا می کنیم در جمع شما حاظر شویم بتوانیم اندکی از رشادت ها و از جان گذشتگی ها ی شهدا عزیز را با استشمام عطر و بوی معنوی آنها توسط شما خانواده محترم یاد و خاطره آنها را زنده نگه داریم.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 103