پیام تبریک مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی عصای سفید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 09:24

asa-sefid-97

روز عصاي سفيد چشم مي گشايي بر حريم خلوت پروانه ها؛ با بال هايي سفيد که عصاي دستانت شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی به مناسبت گرامیداشت 23 مهر روز عصای سفید این روز را بر تمامی روشندلان تبریک گفته و طی مراسمی در اداره کل ثبت اسناد از زحمات روشندل اداره کل ثبت اسناد و املاک با اهدا لوح و هدایایی تجلیل و تقدیر نمود.

 
پیام مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی بمناسبت گرامیداشت هفته ی نیروی انتظامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 09:58

niroye-entezami-97

مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی بمناسبت گرامیداشت هفته ی نیروی انتظامی این روز را بر دلاوران این عرصه تبریک نموده و گفت: نیروی انتظامی قشری هستند که مادام امنیت و آسایش را برای میهن عزیز به ارمغان آورده اند و نیرویی خستگی ناپذیر که گامهایشان همیشه محکم و استوار بوده و مردانه و با شجاعت در مسیر خدمت قدم برداشته اند.

به پایی همچنین با برگزاری مراسمی در اداره ثبت اسناد و املاک استان از تلاشهای بی شائبه همکاران نیروی انتظامی در این مجموعه با اهدای لوحی تجلیل نمود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 10:39
ادامه مطلب...
 
برگزاری مسابقه حفظ زیارت عاشورا در اداره ثبت اسناد و املاک استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 09:47

mashora-97

به گزارش روابط عمومی اداره ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت ایام سوگواری ابا عبداله الحسین (ع) و در جهت اشاعه فرهنگ عاشورایی ، مسابقه کتبی حفظ زیارت عاشورا در بین کارکنان ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن تسلیت و گرامیداشت ایام سوگواری سالار شهیدان ، بر حرکت در مسیر پاک امامان معصوم (ع) و پیروی از سبک زندگی امام حسین (ع) تاکید نمود.

به پایی در در این مراسم معنوی با اشاره به علاقه و مشارکت حداکثری کارکنان ابراز داشت:بر ماست که در اقدام به برگزاری چنین مناسبتهایی اهتمام بیشتری بورزیم .

ادامه مطلب...
 
رشد 22 درصدی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی در ارزیابی عملکرد سال 96 در محور شاخص های عمومی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 10:45

 toseh-modiryat-web اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت استان راس ساعت 9صبح روز یکشنبه مورخه 8/7/1397 در دفتر کار مدیریت ثبت استان با حضور جناب آقای دکتر فتح زاده معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و کارشناسان سازمان مربوطه و اعضاء کارگروه توسعه و مدیریت ثبت اسناد و املاک استان استان برگزار شد.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 19 مهر 1397 ساعت 12:12
ادامه مطلب...
 
جلسه امر به معروف و نهی از منکر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 12:10

maroof 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی جلسه امر به معروف و نهی از منکر در اداره ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل و معاونین و رییس اداره حفاظت و اطلاعات ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در این جلسه با تاکید بر امر به معروف و نهي از منكر افزود:این مهم جزء ضرورياتي است كه در جهت نيل به كمال براي هر انساني ضرورت پيدا مي كند.و بر همین اساس راه حسین(ع) و پایبندی به آرمان حسین (ع)، کوتاهترین راه رسیدن به بهشت است و خون جاری عاشورا، تا ابدیت در رگ و ریشه آزادگی جاری است.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 12:17
ادامه مطلب...
 
دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با خانواده های محترم و معزز شهدا مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 12:00

didar-shohada-1

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس و مقارن بودن با ایام سوگواری آقا اباعبدالله امام حسین (ع) از خانواده شهیدان ایمانی و الیاسی دیدار کرد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه مسئولین شهرستانی و ستادی در منزل شخصی شهیدان الیاسی و ایمانی حضور یافتند.

didar-shohada-2

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در گفتگوی صمیمانه با پدر بزرگوار شهیدان والا مقام از شجاعت و شهامت شهیدان هشت سال دفاع مقدس سخن گفت و افزود: در سایه خون این شهداست که ما هم اکنون در آرامش و اسایش بسر میبریم .ودرمقابل دشمنان اسلام با اقتدار ایستاده ایم و تا ابد به آنانکه پلاکشان را از گردن خویش درآوردند تا مانند مادرشان گمنام و بی مزار بمانند مدیونیم.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 12:09
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 111