پیام مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت روز جهانی عصای سفید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 12:55
asa-sefid

نور هستی در وجودت زنده است

لیک ایمان در دلت تابنده است

او که آگه بر همه کردار توست

در تمام زندگی ادیار توست

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی به مناسبت گرامیداشت روز عصای سفید این روز را بر تمامی روشندلان تبریک گفته و طی مراسمی در این اداره از روشندل اداره ثبت اسناد و املاک استان تجلیل و تقدیر نمود.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 13:13
 
برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع)در سالن آمفی تاتر اداره ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 12 مهر 1396 ساعت 11:42

moharam-96-2 moharam-96-1

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در سالن آمفی تاتر اداره ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی،معاونین،رییس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و روسای واحدهای ثبتی و همکاران برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 12:50

toseh-modiryat

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت استان راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخه 19/7/1396 در دفتر کار مدیریت ثبت استان با حضور جناب آقای دکتر فتح زاده معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و کارشناسان سازمان مربوطه و اعضاء کارگروه توسعه و مدیریت ثبت استان برگزار شد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 13:13
ادامه مطلب...
 
پيام تسليت مدير كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 12:31

moharam

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی در  پیامی بمناسبت فرارسیدن ماه محرم، ایام سوگواری سرور آزادگان جهان، امام حسین(ع ) را به تمامی شیعیان و مسلمین و آزادگان جهان تسلیت گفت. ( ماه محرم ماه شور و شعور و عشق و فریاد است .ای ماه خون دوباره می آیی و سکوت تاریخ را در هم می شکنی و بغض و ناله ها را از حنجره ها آزاد میسازی).
مهندس به پائی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عاشورا را روح انقلاب اسلامی ایران دانست و افرود: در مورد مساله محرم و عاشورا‚  باید بگویم که روح نهضت ما و جهت گیری کلی و پشتوانه پیروزی آن‚ همین توجه به مسایل مربوط به عاشورا بود.
اگر در جامعه ما‚ عشق به امام حسین(ع) و یاد او و ذکر مصایب و حوادث عاشورا معمول و رایج نبود‚ معلوم نبود که نهضت با این فاصله زمانی و با این کیفیتی که پیروز شد‚ به پیروزی می رسید.
آنچه که نهضت ما را جهت می داد و امروز هم باید بدهد‚ دقیقا همان چیزی است که حسین بن علی(علیه السلام) در راه آن قیام کرد. ما امروز‚ برای شهدای خود که در جبهه های گوناگون و در راه این نظام و حفظ آن‚ به شهادت می رسند‚ با معرفت عزاداری می کنیم. آن شهید و جوانی که یا در جنگ تحمیلی و یا در برخورد با انواع و اقسام دشمنان و منافقان و کفار به شهادت رسیده‚ هیچ شبهه یی برای مردم ما وجود ندارد که این شهید‚ شهید راه همین نظام است و برای نگهداشتن و محکم کردن ستونهای همین نظام و انقلاب‚ به شهادت رسیده است.
محرم دوران انقلاب‚ بامحرم های قبل از انقلاب و دوران عمر ما و قبل از ما‚ متفاوت است. این محرم ها‚ محرم هایی است که در آن‚ معنا و روح و جهت گیری‚ واضح و محسوس است. ما نتایج محرم را در زندگی خود می بینیم. حکومت و حاکمیت و اعلای کلمه اسلام و ایجاد امید به برکت اسلام در دل مستضعفان عالم‚ آثار محرم است.

 
جلسه رابطین حفاظت و اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک اذربایجانشرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 12:50

hefazat-web  جهت هم اندیشی و تبادل افکار و بررسی مشکلات حفاظتی و امنیتی واحدهای ثبتی جلسه ای با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و رییس حفاظت و اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک و معاونین و روسای ثبتی برگزارشد.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 12:57
 
افتتاح ساختمان ثبت اسناد غرب تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 10:33

1323030 387

ساختمان ثبت اسناد غرب تبریز با حضور استاندار و رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 12:57
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدی > انتها >>

صفحه 11 از 106