اصلاح ساختار نرم افزار پاسخ به استعلامات املاک ثبت شده جهت حفظ حقوق دولتی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 03 مهر 1390 ساعت 09:49

اصلاح ساختار نرم افزار پاسخ به استعلامات املاک ثبت شده جهت کنترل وجوه واریزی استعلام و جلوگیری از تخلفات احتمالی در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی صورت گرفت.

نرم افزار دفتر بازداشتی و پاسخ به استعلامات املاک ثبت شده که توسط واحد انفورماتیک اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی تولید و از سال 1384 عملیاتی گردیده است بر اساس نیاز بوجود آماده جهت حفظ حقوق دولتی و کنترل وجوه واریزی از بابت هزینه پاسخ استعلام و جلوگیری از تخلفات احتمالی توسط دفاتر اسناد رسمی با اضافه گردیدن آیتم کنترلی جدیدی برای جلوگیری از استفاده های مکرر از یک فیش واریزی برای چند استعلام تغییر یافت.

ادامه مطلب...
 
گراميداشت هفته دفاع مقدس در اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 03 مهر 1390 ساعت 09:37

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي: هفته دفاع مقدس با حضور عبدالحسين جليلي نميني مديركل و جمعي از كارمندان ايثارگر و جانباز اداره كل گرامي داشته شد.

عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي به حمله گسترده رژیم عراق در سال 1359 اشاره ای کردند که در آن زمان مردان و زنان سلحشور به مقابله با لشگر کفر برخاسته و از میهن اسلامی خویش دفاع کردند و  آن زمان مشخص شد که دست خدا بالای تمام دست هاست و مصداق" یداله فوق ایدیهم" نمایان گردید.

 

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 03 مهر 1390 ساعت 09:49
ادامه مطلب...
 
برگزاري كميسيون تحول اداري در اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 30 شهریور 1390 ساعت 12:46

     به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي: جلسه كميسيون تحول اداري در مورخ 30/6/90 با حضور عبدالحسين جليلي نميني مديركل، معاونين و ديگر اعضا كميسيون در محل اداره كل ثبت استان برگزار شد.

عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي در جلسه با رويكرد به استقرار ميز خدمت كه محور اصلي جلسه نيز در اين خصوص بود موضوع چگونگي استقرار ميز خدمت و طرح تكريم مردم و تكاليف تعيين شده در مصوبه شورايعالي اداري و نيز آيين نامه دوركاري در دستگاههاي اجرائي را به حاضرين توضيح داد.

 

ادامه مطلب...
 
ابلاغ برنامه 7 محوري حوزه املاك و كاداستر و اهداف عملياتي حوزه هاي بازرسي، نظارت و ارزيابي در سومين گردهمائي سالجاري مديران مياني و عملياتي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 28 شهریور 1390 ساعت 11:39

در نشست مشترك مسئولين واحدهاي ثبتي استان و مديركل و معاونين ايشان در روز 22/6/90 در تبريز، در رويكرد به اجرا و تحقق تكاليف مقرر در قانون برنامه پنجم توسعه ... و به تأسي و پيروي از سياست هاي راهبردي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور، برنامه و اهداف عملياتي سال 1390 – در بخش املاك، ناظر بر

1-      پوشش صددرصدي كاداستر شهري

2-      حذف صدور اسناد مالكيت قديمي و صدور سند مالكيت تك برگي، و تعويض 15 درصد اسناد مالكيت قديمي به اسناد جديد

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 30 شهریور 1390 ساعت 09:02
ادامه مطلب...
 
صعود كاركنان اداره ثبت اسناد و املاك شهرستان اهر به قله 4811 متري سبلان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 28 شهریور 1390 ساعت 11:18

جمعي از كاركنان اداره ثبت اسناد و املاك شهرستان اهر در استان آذربايجان شرقي در قالب گروه كوهنوردي به قله سبلان  در استان اردبيل صعود كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي ضمن تبريك اين صعود موفقيت آميز از همكاران اين گروه كوهنوردي تقدير و تشكر نموده خواستار ادامه فعاليت هاي ورزشي در تمام زمينه ها شدند.

 

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 28 شهریور 1390 ساعت 11:39
ادامه مطلب...
 
جلسه مشترك مديران كل ثبت اسناد و املاك، مسكن و شهرسازي، شركت عمران و بانك مسكن در اداره كل ثبت اسناد و املاك آذربايجان شرقي برگزار شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 30 شهریور 1390 ساعت 08:50
به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي جلسات مشترك دستگاههاي اجرائي درخصوص پروژه هاي طرح مسكن مهر متعاقب جلسه تيرماه سال 90 در اداره كل ثبت استان برگزار شد

 

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 31 شهریور 1390 ساعت 08:18
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 101 102 103 104 105 106 بعدی > انتها >>

صفحه 103 از 106