ديدار سرپرست اداره كل ثبت اسناد و املاك با استاندار آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 27 اسفند 1390 ساعت 14:23

 

   به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي كاظم به پائي سرپرست اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي با آقاي دكتر عليرضا بيگي استاندار محترم آذربايجان شرقي ديدار و گفتگو كرد.

به پائي در اين ديدار گزارشي اجمالي از عملكرد و فعاليت هاي 11 ماهه واحدهاي ثبتي استان را به استاندار آذربايجان شرقي ارايه كرد.

 

ادامه مطلب...
 
آزمون استانداردها و الگوهای مصرف در اداره كل ثبت اسناد و املاك استان برگزار شد . مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 25 اسفند 1390 ساعت 11:24
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره كل ثبت اسناد و املاك استان، در  آزمون  'استانداردها و الگوهای مصرف و آشنایی با نظام هدفمند كردن یارانه ها'  كه از سری آموزش های غیرحضوری در استان بود، مدیران و كارمندان استان شركت داشتند.

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 27 اسفند 1390 ساعت 08:16
ادامه مطلب...
 
ديدار استاندار آذربايجان شرقي با خانواده مرحوم حاج عبدالحسين جليلي نميني مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 27 اسفند 1390 ساعت 14:17

           به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي آقاي دكتر عليرضا بيگي استاندار محترم آذربايجان شرقي با خانواده مديركل فقيد ثبت اسناد و املاك آذربايجان شرقي ديدار و گفتگو كرد.

استاندار آذربايجان شرقي در سفري كه به استان اردبيل داشتند در روز جمعه با حضور در منزل شادروان زنده ياد عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي در شهر نمين با خانواده و بازماندگان مرحوم مغفور ديدار و با قرائت فاتحه اي ياد عزيز از دست رفته را گرامي و با خانواده ايشان اظهار همدردي نمودند./ک

 
اجراي بازرسي ويژه جهت حل مشكلات بخش پاسخ به استعلامات املاك در ثبت تبريز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 24 اسفند 1390 ساعت 14:04

كاظم به پايي سرپرست اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي با بررسي مشكلات ثبت تبريز طي ابلاغي  به سه نفر از بازرسان ثبت استان ماموريت ويژه اي صادر فرموردند.

ايشان طي اين ابلاغ از بازرسان استان خواسته اند با بررسي ويژه مشكلات و موانع موجود در بخش پاسخ استعلام املاك و بازداشتي ثبت تبريز و ارائه راه كارهاي موثر و كارآمد تا پايان فروردين ماه سال 1391 مشكلات مراجعين را بطور كامل از بين برده و در اين زمينه رضايت مندي ايشان را بعمل آورند.


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 24 اسفند 1390 ساعت 14:24
 
«كارگاه آموزشي سامانه پاسخ الكترونيكي به استعلام املاك در اداره كل ثبت استان آذربايجان شرقي برگزار شد.» مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 21 اسفند 1390 ساعت 11:33

با حضور  سران دفاتر اسناد رسمي استان و نيز دفترياران اول و دوم  دفترخانه هاكارگاه آموزشي نحوه تكميل و ارسال استعلام الكترونيكي از طريق سامانه  مديريت كشورياملاك  توسط واحد انفورماتيك  در طول يك روز طي دو جلسه به طور كامل آموزش داده شد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 21 اسفند 1390 ساعت 12:04
 
«جلسه مشترك رئيس سازمان جهاد كشاورزي و مديركل امور اراضي در ثبت استان آذربايجان شرقي برگزار شد.» مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 21 اسفند 1390 ساعت 09:15

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي كاظم به پائي سرپرست اداره كل ثبت استان آذربايجان شرقي در جلسه مشترك برگزار شده با ادارات كل جهاد كشاورزي و امور اراضي گفت: اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مصمم است با همكاري و تعامل دستگاههاي ذيربط در تحقق اهداف و برنامه هاي ابلاغي سازمان مركزي در جريان برنامه توسعه پنجم همواره كوشا بوده و تمامي برنامه ها را به سرانجام برساند.
آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 21 اسفند 1390 ساعت 11:25
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 بعدی > انتها >>

صفحه 105 از 114