آغاز داده آمايي پرونده هاي جاري در ثبت استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 10:57

به گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي از تشكيل كارگروه تخصصي مبني بر آغاز داده آمايي پرونده هاي جاري در ثبت استان آذربايجان شرقي خبر داد.

عبدالحسين جليلي نميني با اشاره به سياست كلي سازمان و بخشنامه معاون قوه قضائيه و رييس سازمان ثبت درخصوص داده آمايي پرونده هاي جاري ثبتي و شيوه نامه ارسالي مقدمات لازم در اسرع وقت درخصوص عقد قرارداد با پيمانكار خصوصي در 5 واحد ثبتي استان را فراهم نموده و در كارگروه تخصصي تحقق سريع اين مهم را خواستار شد.

گفتني است بعد از تنظيم قرارداد با پيمانكاري داده آمايي پرونده ها در 6 واحد ثبتي استان 50 درصد پيشرفت كار داشته است./ک


آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 11:02
 
برگزاری دوره هاي آموزشي تهيه و ترسيم نقشه تفكيك آپارتمان در استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 10:25

 

 گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي از تشكيل دوره آموزشي تهيه و ترسيم نقشه هاي تفكيك آپارتمانها در تبريز خبر داد.

جليلي نميني با اشاره به بخشنامه سازمان مركزي مبني بر تفاهم نامه منعقده با سازمان نظام مهندسي و در اجراي سياست سازمان اقدام به تنظيم تفاهم نامه بين اداره كل ثبت استان و نظام مهندسي استان نموده و دوره هاي آموزشي مربوطه با حضور اساتيد و كارشناسان مربوطه سپري گرديد.


 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 11:01
ادامه مطلب...
 
اعزام كاركنان اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی به حرم مطهر امام راحل (ره) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 19 خرداد 1390 ساعت 07:34

زائرين بسيجي پايگاه شهيد باهنر اداره كل ثبت آذربايجان شرقي در قالب كاروان براي تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي راهي حرم مطهر حضرت امام (ره) شدند.

به گزارش روابط عمومي ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي، طبق روال سال هاي گذشته امسال نيز در بيست و دومين سالگرد رحلت رهبر عظيم انقلاب اسلامي با برنامه هماهنگ شده، برادران بسيجي با بدرقه آقاي به پائي معاون برنامه ريزي و پشتيباني به حرم مطهر رهسپار شدند.

جليلي نميني مديركل ثبت استان گفت: كاروان زيارتي حرم مطهر بايد همه ساله و با رونق خاصي نسبت به سال هاي گذشته برگزار شود و اين حركت فرهنگي كه با نام امام (ره) آغشته است بايد با تدبير خاصي با افكار و انديشه هاي آن رهبر فرزانه همسو باشد و برادران اعزامي با برنامه هاي فرهنگي و تبليغي خود در طول مسير پيام رساني و الگودهي مناسب آن را به اقشار مختلف جامعه منتقل نمايند./ک


آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 19 خرداد 1390 ساعت 07:39
 
روز زن مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 03 خرداد 1390 ساعت 08:23

ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ام ابیها ، روز مادر و هفته زن گرامی باد.

 

 

 

روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک

استان آذربایجان شرقی


آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 03 خرداد 1390 ساعت 08:29
 
برگذاری آزمون سردفتری ازدواج مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 01 خرداد 1390 ساعت 09:24

آگهي انتخاب سردفتر ازدواج سال 1390

« و یژه آقایان »

 

سازمان ثبت اسناد و املاك كشور حسب مفاد نظامنامه انتخاب سردفتري ازدواج در نظر دارد ، با توجه به اعلام نياز واحدهاي ثبتي در سراسر كشور از بين آقايان از طريق آزمون كتبي و اختبار سردفتر ازدواج براي نقاط مورد نيازانتخاب نمايد.

 

 

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 02 خرداد 1390 ساعت 10:46
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 111 112 113 114 115 116 117 بعدی > انتها >>

صفحه 117 از 117