افتتاح ساختمان ثبت اسناد غرب تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 09 شهریور 1396 ساعت 10:33

1323030 387

ساختمان ثبت اسناد غرب تبریز با حضور استاندار و رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.

استاندار آذربایجان شرقی: تشکیلات قضایی پای ثابت حمایت از تولید است

 

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دادگستری استان پای ثابت خدمت به مردم، تأمین امنیت و حمایت از بخش تولید است و صمیمت و همدلی کم نظیر مسئولان دستگاه اجرایی با مدیران اجرایی استان باعث آرامش خاطر مردم در بخش های مختلف شده است.

 

به گزارش روابط عمومی، اسماعیل جبارزاده روز چهارشنبه در آیین افتتاح ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبریز، با بیان اینکه این مراسم بهانه ای برای قدردانی از مجموعه دادگستری استان است، افزود: در طول چهار سالی که در خدمت مردم آذربایجان شرقی هستم، در هیچ استانی به اندازه این استان بین دستگاه قضایی و مدیریت اجرایی، وحدت، صمیمت و همدلی حاکم نیست.

وی با اشاره به اینکه دادگستری استان در بحث آسیب های اجتماعی هم در کنار مدیران اجرایی بوده است، ادامه داد: با همت دادگستری و استفاده بهینه از ظرفیت های قانونی، پدیده اعتیاد به عنوان مهم ترین عامل طلاق در استان در حال ریشه کن شدن است و بعد از پاک سازی استان از وجود معتادان متجاهر، امروز به سمت مبارزه علمی و اصولی با اعتیاد می رویم.

جبارزاده گفت: از نیروی انتظامی استان هم که در صف مقدم مبارزه با مواد مخدر است قدردانی می کنم و برای هر گلوله ای که سربازان فداکار این نیرو به سینه سوداگران مرگ شلیک می کنند خدا را شاکرم.

وی با قدردانی از خدمات ارزشمند اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اظهار کرد: گزارش عملکرد این اداره کل، گزارش امیدوار کننده ای بود و در طول سالهای گذشته نیز شاهد ابراز رضایت مردم از عملکرد این مجموعه بودیم.

استاندار آذرباجان شرقی با بیان اینکه یکی از پایه های اقتصاد مقاومتی، شرکتها و موسسات بخشهای مختلف هستند، افزود در سالهای قبل فضای اداری ثبت شرکتها و موسسات در شأن مراجعان و کارکنان آن نبود و نیاز داشتیم که فضای مناسب برای اینکار ایجاد شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه این کار با همت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان انجام شد و امروز فضاهای خوبی در اختیار داریم که در جهت پذیرش مراجعان و متقاضیان ثبت شرکت، تاثیر مثبتی داشته است.

جبارزاده ادامه داد: این اداره کل همچنین در راستای توزیع خدمات در سطح شهر تبریز تدابیر شایسته ای اتخاذ کرده و ایجاد ساختمانهای مناسب در سه نقطه شهر موجب کاهش سفرهای درون شهری مردم و آسایش و رفاه حال مراجعان شده است.

وی با اشاره به گزارش عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گفت: در 4سال گذشته بیش از چهار میلیون و 124 هزار معامله در دفاتر ثبت اسناد به ثبت رسیده که با توجه به جمعیت استان، این رقم نشان دهنده رونق اقتصادی است و اگر کسانی این وضعیت را رکود بنامند، معاند یا مقرض هستند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: همچنین در این مدت 11 هزار و 453 شخصیت حقوقی به ثبت رسیده و در واقع این تعداد واحد فعال در عرصه اقتصادی و تجاری ایجاد شده است .

وی با بیان اینکه دشمنان و بدخواهان انقلاب به دنبال برجسته کردن مشکلات کوچک و انکار خدمات دولت و نظام اسلامی هستند، اظهار کرد: ما منکر مشکلات و نارسایی ها نیستیم، اما وجود چند مشکل کوچک و جزیی، به معنی وجود مشکل در همه بخشها نیست.

جبارزاده گفت: انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی و دولتی، مردم را به راه انقلاب و امام امیدوار و دشمنان را ناامید می کند.

وی با تأکید بر اینکه رساله ها عملکرد دستگاه ها را به مردم اطلاع رسانی کنند افزود: استان آذربایجان شرقی در چهار سال گذشته اولین استان از نظر بهره برداری و ارتقای ظرفیت واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال بوده است و این دستاوردها باید به مردم گفته شود.

همچنین ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک منطقه غرب تبریز در زمینی به مساحت 1300 متر مربع و سه هزار متر زیربنا و با اعتباری بیش از 77 میلیارد ریال ساخته شده است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان در این مراسم ضمن عرض تبریک هفته دولت و خیرمقدم به استاندار آذربایجان شرقی آقای دکتر جبارزاده و رئیس قوه قضاییه آقای مظفری و تمامی مدعوین، ثمره و نتیجه و زحمات را مدیون معاون محترم قوه قضاییه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جناب آقای دکتر تویسرکانی عنوان کرد و افزود: در سایه خداوند متعال و با مساعدت ریاست محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توانسته ایم افتخارات چشمگیری را در حوزه ثبتی خصوصاً منفک نمودن نواحی ثبتی را داشته باشیم که از مهمترین این اقدامات بشمار می رود.

به پایی در پایان از تمامی کارکنان و همکاران ثبتی تقدیر نمود و گفت امید است بیش از پیش بتوانیم گامهای مثبت و سازنده ای را در خصوص رفاه حال مراجعین و مردم شریف استان برداریم.

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 شهریور 1396 ساعت 12:57