برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع)در سالن آمفی تاتر اداره ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 12 مهر 1396 ساعت 11:42

moharam-96-2 moharam-96-1

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در سالن آمفی تاتر اداره ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی،معاونین،رییس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و روسای واحدهای ثبتی و همکاران برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با اشاره به جمله ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه عنوان کرد:باید ما مسلمانان ویژگیها و خصوصیات حسینی و زینبی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.

به پایی هدف از برگزاری اینگونه مراسمات را بهره مندی از فضایل این ایام اعلام کرد و افزود:بایستی فرهنگ عاشورایی در متن و بطن زندگی ما جریان داشته باشد.

وی تاکید کرد:امثال شهید حججی برای نسل امروز و جامعه کنونی ما الگو هستند و مانند شهدای کربلا در راه امام حسین (ع) شهید شدند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان همچنین در خصوص حماسه های هشت سال دفاع مقدس و جانفشانیهای شهدا و جانبازان افزود:در سایه ی خون شهدا و رزمندگان و جانبازان است که ما همچنان در این مرز و بوم با امنیت و آرامش زندگی می کنیم.

به گفته ی وی امر به معروف و نهی از منکر تنها شامل مسئله حجاب و عفاف نمی شود ولازم است بقیه معروفها و منکرات هم به دست فراموشی سپرده نشود.

رییس اداره حفاظت و اطلاعات اداره ثبت اسناد و املاک استان هم در این مراسم با ذکر رهنمودها و توصیه های حفاظتی خواستار توجه بیش ار پیش همکاران به مسایل و امورات اداری و حفاظتی شد.

در پایان مراسم عزاداری و رجز خوانی مداحان اهل بیت حال و هوای معنوی مجلس را مضاعف نمود.