اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 12:50

toseh-modiryat

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت استان راس ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخه 19/7/1396 در دفتر کار مدیریت ثبت استان با حضور جناب آقای دکتر فتح زاده معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و کارشناسان سازمان مربوطه و اعضاء کارگروه توسعه و مدیریت ثبت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ، مدیرکل ثبت اسناد استان ضمن خیرمقدم حضور میهمانان و اعضاء کارگروه به بررسی اقدامات و عملکرد ثبت اسناد استان در محور ردولت الکترونیک و هوشمند سازی پرداخته و افزود: کلیه فعالیتهای ثبتی و فرایندهای مربوطه در سنوات اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و از سیستم سنتی به الکترونیکی تبدیل شده که از جمله ایجاد سامانه های مختلف از جمله سامانه جامع اطلاعات املاک ، اجرای مفاد اسناد رسمی لازم و.... می باشد که نقش مهم و بسزایی در مبارزه با فساد اداری و ارتقاء سلامت اداری و. حقوق شهروندی داشته است که سازمان ثبت در حداقل زمان ممکن توانسته در سنوات اخیر کلیه فرآیندهای ثبتی خود را به سیستم الکترونیکی تبدیل نماید.

به پایی تصریح کرد: در سطح جهانی سازمان ثبت اسناد نیز در عرصه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و جذب گردشگری و سرمایه گذاری و اشتغال زایی نقش مهم و موثری داشته است.

خانم فرید رئیس گروه نوسازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به ارزیابی ثبت اسناد در طول سال 95 اشاره نموده و درخواست نمودند تا ثبت اسناد نسبت به سالهای گذشته تعامل بیشتری با سازمان مدیریت داشته باشد و همچنین درخاتمه آقای دکتر فتح زاده به نقش و جایگاه ثبت اسناد در بین مردم اشاره نمود و اذعان کردند که کارشناسان ارزیابی عملکرد ثبت اسناد با پیگیری های مکرر بتوانند در ارزیابی سال 96 در رتبه های برتر استان قرار بگیرند.

در پایان آقای اسدالهی رئیس فناوری اطلاعات ثبت استان از فعالیتهای انجام گرفته در طول سال 96 و میزان پیشرفت فرایندهای الکترونیکی پرداخته سپس آقای بابانژاد رئیس امور اداری و پشتیبانی و دبیر کارگروه توسعه مدیریت گزارش کلی از ارزیابی 95 و همچنین فعالیت کمیته های فرعی در طول شش ماه اول سال جاری ارائه نمود. 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 13:13