برگزاری جلسه انتخاب اعضای بسیج و اهدا حکم به شورای پایگاه شهید باهنر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 14:02

 basij-ahkam-96-web

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان جلسه انتخاب اعضا بسیج و پاسداشت فعالیتهای بسیجیان اداره ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک و همکاران این اداره و فرمانده حوزه بسیج کارمندی شهید مدنی سپاه عاشورا در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و فرمانده پایگاه شهیدباهنر اداره ثبت اسناد و املاک آقای به پایی ضمن قدردانی از تلاش ها و مسئولیت پذیری همکاران تصریح کرد:همکاران اداره ثبت اسناد و املاک استان با وجود مشغله کاری برنامه های ابلاغ شده بسیج را نیز به نحو احسن در این مجموعه انجام داده اند.

فرمانده پایگاه شهید باهنر تاکید کرد:با توجه به اینکه اداره ثبت اسناد و املاک یک دستگاه حاکمیتی است و هم اکنون از حالت سنتی به الکترونیکی تبدیل شده است و کارمندان ما باید بسیجی وار انجام وظیفه نمایند.تا مشکلات ثبتی استان به موقع حل و فصل شود.

وی با یاد آوری حماسه های 8 سال دفاع مقدس افزود: اکنون که در کشور در سایه خون شهدا و فداکاری های جانبازان و بسیجیان در آرامش و آسایش هستیم باید در زمینه های کاری بسیجی وارفعالیت کنیم تا فضیلتهای انقلاب و اهداف عالی انقلاب پربارتر شود و ما همیشه شاهد به بار نشستن درخت شجره طیبه بسیج باشیم.

 صادق عزیزی بهروزی فرمانده حوزه بسیج کارمندی شهید مدنی سپاه عاشورا با حضور در این جلسه گفت:تقویت باورهای دینی و بصیرت افزایی از وظایف مهم بسیج کارمندان محسوب میشود و اگر بتوانیم به این هدف متعالی جامه عمل بپوشانیم روحیه دشمنان را بیش از پیش تضعیف خواهیم نمود و وجدان کاری و روحیه بسیجی را نیز گسترش خواهیم داد.

وی خواستار همکاری و مشارکت بانوان اداره کل ثبت اسناد در امور فرهنگی و اجتماعی و طرح های مشارکتی شد.

همچنین در پایان مراسم ضمن قدردانی و تجلیل از همکاران حکم انتصاب فرمانده پایگاه مقاومت شهید باهنر و شورای پایگاه تقدیم گردید.

basij-hokm-farmandeh-web

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 14:22