حضور بانوان اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی در همایش انقلاب اسلامی ،تربیت قرآنی ،تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 14:56


 shahrdari-banovan-1

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان این همایش درسالن آمفی تئاتر شهرداری مرکز تبریز با حضور استاندار و شهردار و معاون عمرانی استاندار برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش نقش زنان در انقلاب اسلامی، نقش زنان در بیداری نسل جوان، جایگاه و نقش مدیریتی زنان در تربیت فرزندان و همچنین نقش مدیریتی زنان در صیانت از بنیان خانواده و سلامت جامعه می باشد.

در ابتدای این مراسم شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به نقش تاثیرگذار بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دوران دفاع مقدس و انتقال آرمان‌های امام راحل به نسل جدید و طبق فرمایش امام راحل که از دامن زن مرد به معراج میرود تاکید کرد:حضور بانوان باید در جامعه فراگیر باشد و بانوان جامعه و شهر ما باید اطلاعات بروزی داشته باشند و همیشه از مسایل روزمره مطلع باشند چرا که وظیفه ی اصلی تربیت فرزندان بر عهده مادران می باشد.

وی همچنین از گشایش پارک ویژه بانوان با تمام امکانات رفاهی و تفریحی که محیطی کاملا مختص بانوان خواهد بود در آینده نزدیک خبر داد.

استاندار آذربایجانشرقی هم با حضور در این مراسم با اشاره به جایگاه متعالی و منزلت اجتماعی زن در جامعه اشاره و عنوان کرد:بیش از این خواستار همکاری زنان در امورات جامعه هستیم چرا که نقش مدیریتی زنان در صیانت از بنیان خانواده و سلامت جامعه تاثیرگزار خواهد بود.

در پایان مراسم نیز به یمن یادبود و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس با اهدای لوح و شاخه گلی از سوی استاندار و شهردار از مادران شهدا تجلیل بعمل آمد.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 16:18