برگزاری مسابقات والیبال به مناسبت ایام الله دهه فجر بین دستگاههای استان و کسب مقام دوم اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 13:41

valibal-96

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر مسابقات والیبال بین تیمهای دستگاههای استان آذربایجان شرقی به میزبانی اداره کل زندانهای استان برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی تاکید کرد: فعاليت بدني، آمادگي جسماني مساوی است با تندرستي و طول عمر.

به پایی با اشاره به کم تحرکی کارمندان اداری افزود:نقش و اهميت فعاليت‌هاي بدني ديرزماني است كه در ميان افراد كم تحرك شناخته شده است و اين مسئله باعث شد تا افراد جامعه تمايل پيدا كنند نسبت به تأثيرات مختلف فعاليت‌هاي بدني حساس شوند و تلاش نمايند تا دانش و اطلاعات و فعالیتهای ورزشی خود را توسعه بخشند لذاورزش باید یکی از مهمترین اولویتهای زندگی ما، خصوصا کارمندان دولتی باشد چرا که بیشترفعالیت آنها به دور از تحرک می باشد.

وی خاطر نشان شد:جهت حفظ روحیه اداری و شادابی وحتی دیگر امورات زندگی و روزمره ورزش و فعالیتهای ورزشی و همچنین مسابقات میتواند گزینه خوبی خصوصا برای بهبود تعامل و همکاری بین ادارات و ارگانها باشد.

وی همچنین ایجاد باشگاه ورزشی در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و توزیع کارت استخر در بین همکاران اداری را در ارتقا روحیه ی ورزشی کارمندان ثبت اسناد و املاک استان موثر دانست.

در پایان از سوی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به اعضا تیم والیبال اداره کل ثبت اسناد و املاک که به مقام دوم نایل شده بودند هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.

valibal-96-web 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 23 بهمن 1396 ساعت 13:53