برگزاری چهارمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 09:38

toseh-4 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک چهارمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در این جلسه با اشاره به اینکه سازمان ثبت یک سازمان حاکمیتی می باشد که از طرف سازمانها و ادارات مربوطه حق هیچگونه دخل و تصرف ویا تغییراتی در سامانه های ثبتی را نداشته لذا قابلیت کپی برداری نیز مقدور نمی باشد.

به پایی با بیان اینکه سازمان ثبت یک سازمان خدمات شبه قضایی میباشد افزود: با تلاش و فعالیت کارمندان دلسوز و نیروهای امنیتی و سایر نیروهای مرتبط با اداره ثبت اسناد میتوان بیش از 70 ملیون خدمت رسانی را عنوان کرد.

وی فعالیت در بخش های برون سپاری ودوره ها ی آموزشی همکاران از جمله دوره های آموزشی پیشگیری از وقوع جرم،را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری نمود تا پایان سال جاری با عنایات سازمان برنامه و بودجه خواهیم توانست در حوزه های آموزشی شاهد موفقیتهای بیشتری باشیم.

به گفته ی این مقام مسئول پایلوت قراردادن اداره کل ثبت اسناد و املاک در خصوص اجرای برنامه های ثبتی از بارزترین موفقیتهای این اداره کل می باشد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی نیز با حضور در این جلسه ضمن ابراز قدردانی از مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ،نمودار رشد اداره ثبت اسناد را نسبت به سال 95 صعودی اعلام کرد و اظهار داشت:تا کنون اداره ثبت اسناد مفتخر به ارایه خدمات ملیونی( سند) به مردم شده است .

دکتر فتح زاده با بررسی تعامل این اداره کل با دیگر ادارات افزود:در بحث الکترونیک و آرشیو الکترونیکی فعالیت اداره ثبت بسیار ستودنی است به طوری که ما این حرکت مثبت را برای دیگر دستگاههای اجرایی الگو قرار داده ایم.

وی تاکید کرد: امید است در بخش برگزاری نماز میز خدمت الکترونیک-ارزیابی کارکنان-حقوق شهروندی و سلامت اداری بیش از پیش شاهد تلاشهای همکاران اداره کل ثبت اسناد و املاک باشیم.

در پایان جلسه مدیر کل ثبت استان از تمامی فعالیت های مدیریت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استان و کارشناسان محترم در جهت یاری نمودن به بهبود روشهای خدمت رسانی کمال تشکر و قدردانی را بعمل آورد.

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 10:47