جلسه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با بسیجی های مستقر در اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 12:49

basij-961223

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آقای به پایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی طی مراسمی، با بسیجیان این اداره کل به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر تصریح کرد: اگراین نیروهای مردمی نبودند و اگر این بسیج و نیروی عظیم حزب الله نبود هم در جنگ هم شکست می‌خوردیم و هم در مقابل دشمنان گوناگون این چند سال شکست می‌خوردیم و آسیب‌پذیر بودیم.

وي با توجه به رسالت بسيج از بسيجيان اداره كل خواست در امر به معروف و نهي از منكر پيش قدم بوده و همكاران محترم را در مسائل اداري و اجتماعي ياري فرمايند.

چرا که بسيجيان ديده بان اين جبهه بوده و بايد مراقب حيله هاي دشمن داخلي و خارجي باشند.

کاظم به پایی ادامه داد: تاکنون بسیج و بسیجی در عرصه‌های مختلف حضوری موفقیت آمیز داشته است که بی‌شک هیچ مجموعه‌ی دیگری نمی‌توانست جایگزین آن گردد و ما آرامش و آسایش کنونی را مدیون خون پاک شهدا و رزمندگان و بسیجیان هستیم.

وی از فعالیتهای بسیجیان در این اداره کل ابراز خرسندی کرد و افزود:حضور شما بسیجی ها وآذربایجانی ها در تمام عرصه ها و راه پیماییها ستودنی است و همیشه با حضور در صحنه ارادت خود را اثبات کرده اید.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر در پایان جلسه گفت:امیدواریم در سال های آینده شاهد به بار نشستن درخت شجره طیبه و شکوفایی ایده ها و فعالیت های بسیج وبسیجیان باشیم.