برگزاری مراسم جشن شعبانیه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه, 19 اردیبهشت 1397 ساعت 13:12

برچهره پر ز نور مهدی صلوات      بر جان و دل صبور مهدی صلوات
تا امر فرج شود مهیا بفرست        بهر فرج و ظهور مهدی صلوات

Shaban01   به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان جشن شعبانیه در سالن آمفی تاتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی و رییس اداره حفاظت و اطلاعات و معاونین و کارکنان  برگزار شد.

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور در این مراسم با تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)و با اشاره به فضیلت های این روز بزرگ خطاب به همکاران عنوان کرد:حضور و مشارکت در مراسمات معنوی باعث افزایش بصیرت و آگاهی خواهد شد و همچنین ما را به مسیرهای زندگی مهدوی رهنمون خواهد کرد.

به پایی همچنین با اشاره به فعالیتهای چشمگیر همکاران ثبتی در حوزه های مختلف ثبتی از آنان قدردانی نمود و افزود: سبک زندگی منتظرانه، مصداق عینی سبک زندگی دینی، اسلامی، شیعی و مؤمنانه در عصر غیبت امام زمان (عج) است و امروزه در عصر غیبت امام مهدی (عج) باید به دنبال الگویی از سبک زندگی شیعی بود که مبتنی بر باور به مسئله انتظار و بازگشت امام باشد.

کاظم به پایی تاکیدکرد :ما باید ادامه دهندگان راه شهیدان و مدافعان حرم و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشیم چرا که ما امنیت و آرامش کنونی را مدیون خون آنان هستیم. همچنین نوحه خوانی مداح اهل بیت در این مراسم زینت بخش مجلس و باعث دگرگونی حال معنوی حاظرین شد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 19 اردیبهشت 1397 ساعت 13:34