دیدار نوروزی همکاران ثبتی با مدیر کل ثبت اسناد و املاک اذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 13:27

didar-norozi-98 گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت تبریک سال نو معاونین و روسای واحدهای ثبتی با ترتیب و تشکیل جلسه ای در دفتر مدیر کل ثبت اسناد و املاک حضور یافتند. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن تبریک سال جدید به همکاران ،از خدمات و همکاری های آنان در تمامی واحدها قدردانی نموده و تاکید کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب در سال رونق تولید باید تمام توان و قوا را بکار گرفته و همانند سالهای قبل وظایف محوله سازمانی را به نحو احسن انجام دهیم.

به پایی اظهار داشت:با توجه به اینکه سازمان ثبت یکی از سازمان های خدمات رسان میباشد بر ماست که متعهدانه و هوشیارانه این خدمات را جایگزین نماییم و درصد خطاهای ثبتی را به حداقل برسانیم.

وی با اشاره به چالش مهم صدور اسناد مالکیت کاداستری تک برگی و اوقافی ،آمار و عملکرد واحدهای ثبتی از جمله شهرستانهای شبستر،هشترود،اهر و ورزقان را در سه ماهه چهارم مثبت ارزیابی کرد و خواستار تلاش بیش از پیش   همه واحدهای ثبتی شد.

کاظم به پایی تصریح کرد: با توجه به اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جزو سازمان های خدمات رسان و درآمدزا میباشد واین مبالغ به خزانه دولت واریز میشوند لذا حمایت از سرمایه گزاران نیز باید دراولویت های برنامه کاری ما قرار گیرد تا در رونق تولید و رواج آن سهیم شویم.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با رهنمودهای خود برای همکاران ، از خداوند منان سال جدید را سالی پربار و توام با موفقیت و شکوفایی در تمامی مراحل زندگی خصوصا خدمات ثبتی برای آنان خواستار شد.

در پایان این جلسه معاونین و روسای واحدهای ثبتی نکته نظرات خود را اعلام نمودند.

گفتنی است تمامی شرکت کنندگان در جلسه با اهدا یکصد ملیون ریال به یاری سیل زدگان کشور شتافتند.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 18 فروردین 1398 ساعت 13:31