گرامیداشت روز جانباز در اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 20 فروردین 1398 ساعت 12:44

جیم جانبازی جهاد هر کس است                       خالق رحمان بهایش این بس است

tarkian-janbaz-web

geybi-janbaz-web bakhshalizadeh-janbaz-web

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه در چهارمین روز از ماه مبارک شعبان و میلاد حضرت ابوالفضل روز جانباز در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان گرامی داشته شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با اشاره به رشادتها و شجاعت های جانبازان اظهار داشت: روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ جانباز عرصه تاریخ حضرت ابوالفضل است. میلاد با سعادت آن غیور مرد دشتِ کربلا را گرامی می داریم و به یاد فداکاری و جوانمردیش این روز را پاس می داریم. جانباز میدان کربلا، که در راه پاسداری از دین اسلام، امام و برادر بزرگوارش، دو دست مبارک خویش را نثار کرد، برای مسلمانان نماد ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری است.

به پایی افزود: جانباز تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی است. آن گاه که امام و مقتدای او فرمان جهاد می دهد از تمامی دلبستگی های زندگی دست می کشد و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام می پردازد.

وی تاکید کرد: بر همه مسلمانان واجب است ادامه دهندگان خون پاک شهدا و آرمانهای آنان باشیم و از ارزشهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم چرا آرامش و اسایش کنونی را مدیون شهدا جانبازان و ایثارگران هستیم.

در پایان مراسم به پاس قدردانی از تلاش های همکاران جانباز اداره کل ثبت اسناد و املاک با اهدا لوحی از سوی مدیر کل ثبت اسناد و املاک از آنان تقدیر و قدردانی شد. 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 13:02