گرامیداشت یاد و خاطره آزاد سازی خرمشهر مراسمی در نمازخانه اداره کل ثبت استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه, 02 خرداد 1398 ساعت 11:04
khordad-3-modir

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره آزاد سازی خرمشهر مراسمی در نمازخانه اداره کل ثبت استان برگزار شد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان پس از اقامه نماز ظهر و عصر سخنانی در خصوص حماسه دوران هشت سال دفاع مقدس ایراد نمود.

به پایی به اشاره به ایثارگریهای رزمندگان و جانفشانیهای آنان در طول هشت سال دفاع مقدس آرامش کنونی را مدیون خون پاک شهدا دانست و تاکید کرد: هم اکنون بر ماست که در حفظ و نگهداری انقلاب شکوهمند 40 ساله نهایت دقت و تلاش خود را با حضور در تمامی زمینه های انقلابی و فرهنگی به نمایش بگزاریم و این درخت تنومند انقلاب را از گزند دشمنان حفظ کنیم.

وی گفت: آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ترین اهداف عملیات بیت المقدس بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در دوره جنگ ایران و عراق در روز سوم خرداد 1361 صورت گرفت.

وي افزود: يكي از عوامل پيروزي سوم خرداد اعتقاد م ايمان راسخ رزمندگان اسلام به نصرت الهي بود كه به آزادي خرمشهر عزيز رقم خورد و امام راحل فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد كرد.

کاظم به پایی ادامه داد: در این برهه زمانی نیز باید همیشه مراقب میهن اسلامی از تمام جوانب باشیم چرا که مفهوم جنگ تنها در حمله نظامی خلاصه نمی­شود و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری پرچم انقلاب اسلامی را سربلند نگه داریم.

وی در این نشست خطاب به همکاران افزود: روحیه ایثار و ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نباید به صورت نمادین باشد بلکه باید این مهم نهادینه شود و به نسلهای بعدی نیز انتقال یابد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در پایان نشست به دیگر برنامه ها از جمله کوهپیمایی کارکنان ثبت اسناد و املاک به مناسبت سوم خرداد اشاره کرد و خواستار شرکت همگانی کارکنان در این دعوت شد. 

khordad-3-namaz

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 02 خرداد 1398 ساعت 11:21