ديدار مدير كل از خانواده جوان ترين جانباز بصير مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 09:16

didar-janbaz-98

جوان ترین جانباز بصیر، نقص عضو را مانعی برای تلاش و پیشرفت نمی داند و معتقد است اگر چه از لحاظ بینایی محدودیت دارد و نمی شود این واقعیت را کتمان کرد اما در کنار محدودیت، با پشتوانه و توکل بر خدا می شود تمام آسیب ها را نادیده گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر و هم چنین روز قدس که مقارن با ایام سوگواری امیر المومنین حضرت علی (ع)و لیالی شبهای قدر می باشد با خانواده جانباز سرافراز حسن دستگیرزاده دیدار کرد. مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه مسئولین در منزل شخصی حسن دستگیرزاده جانباز هفتاد درصدحضور یافتند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در گفتگوی صمیمانه با این جانباز و خانواده اش تاکید کرد: جانبازان بصیر همچنان که در دوران رزم، با دشمن بعثی جنگیدند و او  را از خاک کشورمان بیرون راندند، امروز در عرصه های مختلف حرف های بسیاری برای گفتن دارند.

جانبازان بصیر مردان با اراده ای هستند که با روحیه ای بالا و نشاطی وصف ناشدنی، نه تنها برای معلولان، بلکه الگوی افراد سالم جامعه نیز هستند.و تعدادی از آنان حتی یک یا دو عضو دیگر از بدن خود را نیز تقدیم آرمان و میهن خود کرده اند، با روحیه بالا و عملکرد و وصف ناشدنی خود مایه عزت و افتخار برای هر ایرانی هستند.

به پایی از شجاعت و شهامت شهیدان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس سخن گفت و افزود: در سایه خون این شهداست که ما هم اکنون در آرامش و آسایش بسر می بریم و در مقابل دشمنان اسلام با اقتدار ایستاده ایم.

دستگیرزاده نیز، نقص عضو را مانعی برای تلاش و پیشرفت نمی داند و معتقد است اگر چه از لحاظ بینایی محدودیت دارد و نمی شود این واقعیت را کتمان کرد اما در کنار محدودیت، با پشتوانه خدا و توکل بر او می شود تمام آسیب ها را نادیده گرفت. شکر خدا ما می دانستیم این لباس سبز پاسداری را که با معرفت و ایمان به تن کردیم و راهی که انتخاب کردیم راه شهدا است و اگر بتوانیم  جهت پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و در این راه جرعه ای از خون خودمان را نثار انقلاب و امام و رهبرمان کنیم، یک قدم کوچک برداشتیم.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره ثبت اسناد و املاک آقای به پایی در پایان بمناسبت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر و هدایایی از خانواده این شهید تقدیر و قدردانی نمود.