مصاحبه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در دومین روز از هفته قوه قضاییه در برنامه زنده رادیویی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
یکشنبه, 02 تیر 1398 ساعت 12:21

radio-98-1 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آقای به پایی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور در برنامه زنده رادیویی در دومین روز از هفته قوه قضاییه با تبریک و تهنیت هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این هفته خصوصا شهید والا مقام دکتر بهشتی و یارانش که به فرموده امام راحل بهشتی به تنهایی خود یک ملت بود در این عرصه از زمان جای شهدای عزیز خالی بوده است، با ارایه آمار و عملکرد یکساله به بحث و گفتگو پرداخت.

radio-98-2 

کاظم به پایی ادامه داد: اداره ثبت جزو سازمان های حاکمیتی میباشد که در بعضی موارد حق هیچگونه دخل و تصرفی در آن نمی باشد و باتوجه .به اینکه خدمات ثبت در حال حاظر الکترونیکی میباشد به طوری که با ورود به سامانه الکترونیکی به هیچ وجه قابلیت کپی برداری نیز مقدور نمی باشد.

به پایی تصریح کرد: خوشبختانه در سال های اخیر اداره کل ثبت اسناد واملاک آذربایجانشرقی در راستای ارائه خدمات واجرای سیاست های کلان سازمان ثبت به مردم شریف استان گام های مثبتی برداشته است و تحول عظیمی در فرآیندها و شیوه های ارائه خدمات ،ارتقائ رضایت متقاضیان خدمت، شفاف سازی امور، کاهش مراجعات حضوری، ارائه حداکثری خدمات در محیط مجازی و ارتقا سلامت اداری ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد با توجه به راه اندازی سیستم مکانیزه استعلامات قضایی که جایگزین روشهای سنتی شده است و این رویه عامل مهمی در جلوگیری از جعل اسناد و پیشگیری از وقوع جرم میتواند باشد.

وی در پایان مصاحبه از مردم شریف استان خواست نسبت به   تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای به کاداستری تک برگی اقدام کنند.تا در مواقع نیاز با مشکل روبرو نشوند.

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 02 تیر 1398 ساعت 12:37