حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر ماه درمسجد مقبره تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه, 10 تیر 1398 ساعت 07:06

tir-7-beheshti

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی همزمان با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و هفته قوه قضائیه، مراسم بزرگداشت سی‌ و هشتمین سالگرد شهدای هفتم تیر، شهید آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران وفادارش در تبریز برگزار شد.

این مراسم که در مسجد مقبره تبریز برگزار شد، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه روسا و همکاران ثبتی در این مراسم حضور یافتند.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی با بیان اینکه فاجعه هفتم تیر جمعی از سرمایه های انسانی انقلاب اسلامی را از ما گرفت افزود: با شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران وفادارش چهره واقعی منافقانی که خود را در پشت حرفهای دروغ پنهان کرده بودند آشکار شد.

وی ادامه داد: منافقان می­ خواستند با این کار مجلس را از اکثریت بیندازند و انقلاب را با شکست مواجه سازند که خون پاک شهیدان هفتم تیر این اجازه را به دشمنان نداد. دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور به اقتدار امروز ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: به برکت خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی، کشورمان راهش را با اقتدار ادامه می دهد و هیچ وقت مقابل ظالمان سر خم نخواهد کرد.

آیت اله دکتر سید محمد حسین بهشتی و 72 تن از یارانش در هفتم تیر ماه 1360 با انفجار بمب در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در تهران به دست منافقان کوردل به شهادت رسید. 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 10 تیر 1398 ساعت 07:38