برگزاری دوره هاي آموزشي تهيه و ترسيم نقشه تفكيك آپارتمان در استان آذربايجان شرقي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 10:25

 

 گزارش روابط عمومي اداره كل ثبت اسناد و املاك استان آذربايجان شرقي عبدالحسين جليلي نميني مديركل ثبت استان آذربايجان شرقي از تشكيل دوره آموزشي تهيه و ترسيم نقشه هاي تفكيك آپارتمانها در تبريز خبر داد.

جليلي نميني با اشاره به بخشنامه سازمان مركزي مبني بر تفاهم نامه منعقده با سازمان نظام مهندسي و در اجراي سياست سازمان اقدام به تنظيم تفاهم نامه بين اداره كل ثبت استان و نظام مهندسي استان نموده و دوره هاي آموزشي مربوطه با حضور اساتيد و كارشناسان مربوطه سپري گرديد.


 

 

جليلي نميني در جلسه توجيهي كارشناسان ثبت با اشاره به حساسيت موضوع و لزوم بكارگيري فناوري نوين در موضوع تفكيك آپارتمانها به انجام دقيق و تخصصي دوره ها اشاره و تاكيد نموده و خواستار عملياتي شدن سريع موضوع شد. جليلي نميني ضمن تشكر از همكاري صميمانه مسئولين نظام مهندسي ساختمان استان در پيشرفت اين مهم از معاون املاك اداره كل و مسئول كاداستر استان نيز در هماهنگي هاي به عمل آمده قدرداني نموده و هدف اصلي اين دوره ها را نيز جلوگيري از بازديدهاي موازي و تكريم ارباب رجوع و تسهيل در امور مردم شريف استان دانست.

گفتني است از شركت كنندگان در دوره آموزشي مذكور آزمون كتبي به عمل آمده و در آخر به نامبردگان گواهينامه صادر گرديد./ک

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 14 تیر 1390 ساعت 11:01