اخبار صفحه اول

 برگزاري دوره تخصصي تربيت مدرس براي كاركنان اداره ثبت اسناد و املاك استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

tarbiyat-modares

       به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان دوره تربیت مدرس در سالن آموزش این اداره کل با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی و اساتید سازمانی و تعدادی از کارکنان برگزار شد.


ادامه مطلب...
 
هفته دولت گرامي باد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

dolat-97

 
غبار روبي مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم و تجديد ميثاق با آرمان های آن ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

gobar-robi-9706

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه حجت الاسلام آل هاشم؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و مجید خدابخش؛ استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز و فرماندهان نظامی استان بمناسبت هفته دولت با حضور در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم را غبارروبی و با آرمان های آن ها تجدید میثاق کردند.

ادامه مطلب...
 
صعود همکاران اداره ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی به قله دماوند بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

Damavand-01

صعود افتخار آمیز آقای مهندس خوان، کارشناس فن آوری اطلاعات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی به قله 5671 متري دماوند بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجانشرقی، تیم کوهنوردی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، همزمان با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن، صعود موفقیت آمیزی به قله دماوند داشت.

گروه کوهنوردی برای این صعود، جبهه جنوبی را انتخاب کرده بودند و صعود هفته گذشته از روستای پلور و در دمای منفی 5 درجه سانتی گراد صورت گرفته است.

Damavand-02

مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی خطاب به همکاران اظهار داشت: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها وساعات زندگی را تحت الشعاع قرار میدهد.

وی تاکید: ورزش به عنوان اصل مهم زندگی باید در تمامی مکان ها حتی در محل کار نیز اجرا شود تا روحیه کاری همکاران افزایش بیابد چرا که این مهم نقش بسزایی در خروجی انجام وظایف اداری همکاران نیز خواهد داشت.

وی از اجرای ورزش های همگانی و همکاری و مشارکت همکاران ثبتی ابراز خشنودی نمود و خواستار اجرای برنامه های متنوع های ورزشی هفته ای برای بانوان و آقایان شد.

گفتنی است، صعود موفقیت آمیز تیم کوهنوردی اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی به قله دماوند با حمایت مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان صورت گرفت و پس از موفقیت و بازگشت از همکاران با اهدا لوحی تقدیر شد.

 

 
تقدير از آزادگان سرافرار اداره ثبت اسناد و املاك به مناسبت سالروز بازگشت به ميهن اسلامي مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

a1-esmaeilzadeh a2-ebadi a3-bakhshalizadeh
a4-golami a5-kamalinia a6-mohammadipour

 
حضور مدیر کل محترم بازرسی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در اداره کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

Bazresi-9705-web

Bazresi-970512-02

کمبود منابع مالی از مهمترین مشکلات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 

مدیر کل بازرسی ثبت اسناد و املاک کشورباهیات همراه خود طی نشستی  در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان  با محوریت مبحث بازرسی  حضور یافتند.

 

ادامه مطلب...
 
چادر، به منزله پرچم است که نشانه حیات اجتماعی اسلام است و مسئولیت و افتخار برافراشته نگهداشتن این پرچم، همچنان بردوش بانوان مؤمن و مسلمان است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

hejab-jalaseh-97

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان جلسه عفاف و حجاب بمناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در اداره کل ثبت استان با حضور بانوان این اداره برگزارشد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در این جلسه تاکید کرد: اگر چه بانوان اداره ثبت نسبت به رعایت و حفظ حجاب حساس هستند و همه جوانب اداری را رعایت میکنند اما شایسته است بیش از پیش نسبت به این مهم اهتمام بورزند.

وی با عنوان اینکه در مجموعه ثبتی همانند یه خانواده اداری هستیم افزود:همکاران بویژه بانوان باید با الگو قراردادن حضرت زینب (س)ادامه دهندگان راه وی باشند.

ادامه مطلب...
 
میزبانی تبریز در آزمون سردفتری اسناد رسمی به تعداد 7 هزار و 361 نفر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان تبریز افتخار میزبانی 7 هزارو 361 نفر در آزمون سردفتری اسناد رسمی در مورخه 29/4/97 را داشت.

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان تبریز افتخار میزبانی 7 هزارو 361 نفر در آزمون سردفتری اسناد رسمی در مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی در این خصوص اظهار داشت: این آزمون با حضور شرکت کنندگان از سه استان آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی و اردبیل در 9 حوزه دانشگاهی برگزار شد.

 Sardaftari-97-4-01

ادامه مطلب...
 
حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان درراه پیمایی روز عفاف و حجاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

hejab-97

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مدیر کل ثبت اسناد استان به همراه کارکنان این اداره در راه پیمایی روز عفاف و حجاب حضور یافتند.

به پایی در این راه پیمایی خطاب به کارکنان اداره کل ثبت اسناد خصوصا بانوان تاکید کرد:

حجاب برای زن، به معنای ذلت نیست؛ بلکه به معنای عصمت و حفظ زن است و نه فقط عصمت و حفظ زن، بلکه عصمت و حفاظت زن و مرد هر دو است.

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 73